Výsledek posledního zápasu

AFK Tuchlovice 2 - 1 np SK Baník Libušín
15 Zář 2018 - 17:00

Vyhraný zápas jsme prohráli…První poločas hrálo naše mužstvo velmi dobře, domácí k ničemu nepustilo a samo bylo velmi nebezpečné. Domácí odvraceli naše útoky jen s vypětím všech sil. Bohužel neuspěl Obradovič sám před brankářem. V 26.min. však udeřilo. Sejtarija uvolnil Výborného, jeho střelu ještě Šimek vyrazil, ale jen před volného Abrháma – 0:1. I nadále jsme byli lepší, další branku jsme však již nevstřelili. Vstup do druhého poločasu se nám opět nepovedl. Domácí byli prvních 15 minut lepší, do šancí jsme je však nepouštěli. Od 60 minuty jsme hru vyrovnali, bohužel však začali úřadovat i rozhodčí. V 62.min. trefil Sejtarija jen tyč, v 68.min. šel sám na brankáře Obradovič, ale lekl se šance a ani ne zakončil. V 70. min. mohl ideálně zakončovat Havrda, ale míč z kopačky mu sebral Křemen. V 72.min. jsme konečně po krásné akci vstřelili branku, bohužel však z ofsajdu. Zápas jsme měli ve své moci, i přesto že nám rozhodčí viditelně pomáhali domácím. A přišla 73.min.. Domácí hráč odhodil Sejtariju na mantinel, ten neudržel nervy do protihráče strčil a byl vyloučen. Škoda, že rozhodčí neudržel stejný metr. Poté co do našeho brankáře o 5 minut později strčil domácí hráč, dostal jen žlutou kartu. Přes oslabení jsme byli aktivnější a hráli na polovině domácích. Vyjímkou byla 80.min. kdy střelu domácích výborně chytil Cipra. Pak však přišel dlouhý nákop, který naše obrana odvrátila míče se však zmocnil domácí hráč a vystřelil z 20 m přesně k tyči -1:1. To běžela 89.min. A tak se šlo na penalty, které nám vůbec nejdou. Přestože Cipra jich chytil 5, naši hráči byli tragičtí a druhý bod darovali domácím.

Sestava: Cipra –Portužák, Houška, Veselý, Caizl – Výborný (74.min. Zadina) – Křemen, Abrhám, Havrda, Obradovič (92.min. Pucholt) – Sejtarija Rozhodčí: Mansour, Němeček, Suchý Delegát: Helebrand
ŽK: Výborný, Houška, Portužák, Cipra ČK: Sejtarija Diváků: 180