Cipra – Pucholt, Portužák D., Houška, Caizl – Sejtarija – Dimov (35. min. Bejbl J., 90. min. Portužák O.), Abrhám, Havrda, Obradovič (90.min. Šarocha) – Křemen (87.min. Volf),
Rozhodčí: Dragoun, Kuka, Musil Delegát: Mareš
Branky: vlastní, Sejtarija, Abrhám, Caizl
Diváků: 110
Přijelo k nám mužstvo, vedené bývalým kanonýrem Sparty – Horstem Sieglem, které posledních 9 zápasů vyhrálo. Našemu mužstvu se utkání vydařilo. Do puntíku splnilo taktické pokyny a dostalo za to zaslouženou odměnu. Zápas jsme odehráli bez nemocného Kulhánka. Toho nahradil v obranné čtveřici Pucholt a úkolu se zhostil na výbornou. Od začátku se hrál pěkný, svižný fotbal, avšak pouze od vápna k vápnu, bez brankových šancí. V 21. min. jsme podnikli rychlý protiútok, Obradovič poslal centr před branku, kde si hostující brankář s obráncem tak překáželi, že míč skončil v brance, vedeme tedy po vlastním gólu 1:0. Bohužel se nám zranil v 35. min. Dimov a musel být střídán. Mužstvo to však nepoznamenalo a v poslední minutě prvního poločasu byl ve vápně faulován Caizl a nařízenou penaltu Sejtarija s přehledem proměnil. Do kabin jsme odcházeli za příznivého stavu 2:0. Do druhého poločasu vstoupilo naše mužstvo stejně dobře, soupeře nepouštělo do žádné šance. Naopak v 53. min. unikl Křemen, byl faulován a pískal se trestný kop z levé strany. K míči se postavil Abrhám a krásně míč zakroutil do vzdálené šibenice -3:0. Soupeř začal hrát vzadu na velké riziko, naše mužstvo však skvěle bránilo. Jedinou šanci soupeře, střelu z 20 m, vytěsnil výborným zákrokem brankář Cipra na roh. Naše mužstvo chodilo do přečíslení, která se nám nedařila dotáhnout do konce. Až se na to nemohl dívat obránce Caizl, na polovině hřiště si vzal míč, přešel přes dva soupeře, udělal kličku i brankáři a do prázdné branky upravil na konečných 4:0. Naše mužstvo podalo opravdu kvalitní výkon a body si plně zasloužilo. Zvítězil bojovný, kolektivní výkon, kde nelze nikoho vyzdvihnout.