B tým

Sezóna 2017 – 2018

Komentáře k jednotlivým zápasům:

SK Baník Libušín B : Bratronice 4:1 (2:1) – 15.4. 17:00

čekáme na reportáže z tohoto zápasu (stejně tak jako na reportáže ze zápasů předchozích 🙂

SK Baník Libušín „B“ : Baník Stochov 4:0  (1:0) – 12.11. 14:00

Nosákovec – Portužák O., Sláma, Špalek, Vavroch (75. min. Pergl) – Volf, Bejbl J. (67. min. Diaz Lucido), Pucholt, Říčka  – Bejbl T., Kopřiva (80. min. Balúch)

Rozhodčí: Zálužský

Branka: Kopřiva 2, Bejbl T. 2

ŽK: Bejbl. T

Diváků: 15

Poslední utkání se našemu B mužstvu povedlo. Od začátku jsme  byli lepší a hned v 14. min. nás poslal do vedení zkušený Kopřiva. Tak skočil i poločas, protože na žádné straně se již nikdo nedokázal trefit. Ve druhém poločase se naše převaha ještě zvýraznila a po zásluze jsme náš náskok zvýšili, kdy se postupně trefili v 52. min. Bejbl T., v 65. min. znovu Kopřiva a skóre uzavřel v 75. min. Bejbl T. Přes zimu však čeká naše mužstvo náročná příprava, která by měla znamenat záchranu ve III. třídě.

Sokol Hrdlív : SK Baník Libušín „B“ – 5:1 (2:1) – 4.11. 14:00

Nosákovec – Portužák O., Sucharski (65.min Škarda), Špalek, Tomášek – Kopřiva, Číž A.,  Šarocha, Volf, Balúch – Číž O.

Rozhodčí: Bajer

Branka: Volf

ŽK: Pucholt, Sláma, Šarocha

Diváků: 30

Soupisku našeho mužstva velmi poznamenal souběh s A mužstvem a početnou řadou omluvenek. Naše mužstvo se však přesto v prvním poločase předvedlo v dobrém světle a v 14.min. jsme se dostali Volfem dovedení. Domácím jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, opět jsme však nezvládli závěr poločasu a domácí v 42. a 44.min. zvrátili stav ve svůj prospěch, poločas tak vyhráli 2:1. Do druhé půle jsme nastoupili se snahou výsledek zvrátit. Vše však zmařila špatná pěti minutovka, kdy jsme obdrželi v 61., 63. a 66.min. tři branky a bylo rozhodnuto. Za zmínku stojí ještě 65.min., kdy na hřiště nastoupil 53-letý nestor Škarda a nevedl si vůbec špatně.

SK Baník Libušín „B“ : SK Běleč 1:3  (0:3) – 29.10. 14:30

Nosákovec – Portužák O., Sláma, Kopřiva, Špalek – Pucholt, Vavroch, Číž A. (46.min. Šarocha), Diaz Lucido (46.min. Volf) – Bejbl T., Říčka

Rozhodčí: Masopust

Branka: Kopřiva

ČK: Vavroch, ŽK: Pucholt, Sláma, Šarocha

Diváků: 30

Zápas se hrál za velmi nepříjemného počasí. Soupeř vstoupil do utkání lépe a v 23.min se ujal zaslouženého vedení. Poté se hra vyrovnala, našemu mužstvu se však nepovedl konec poločasu a nechal v 40. a 41.min. zvýšit soupeře na 0:3. Druhý poločas pokračovala vyrovnaná hra. V 60. min. nám utekl hostující útočník, před pokutovým územím byl podražen zezadu Vavrochem, za což byl náš hráč po zásluze vyloučen. I přes tento handicap se našemu mužstvu v 71.min. povedlo snížit na konečných 1:3.

SK Baník Libušín „B“ – SK Kamenné Žehrovice – 2:3 n.p. (1:2) – 22.10. 15:30.

Sestava: Nosákovec – Portužák O., Sláma, Kopřiva, Bejbl J. – Šarocha, Vavroch, Pucholt, Diaz Lucido, – Bejbl T., Říčka

Střídali: Číž A., Číž O., Hejda, Balúch

Branka: Sláma

Rozhodčí: Nusl

Diváků: 30

Naše B mužstvo se v tomto zápase nepotkalo s formou. Soupeř měl souběh s A týmem, přijel proto oslaben, na naše hráče to však stačilo. Přizpůsobili se soupeři, hrála se proto nezáživná kopaná. V 69. min. jsme se přeci jen dostali po rohovém kopu Slámou. Soupeř však v 71. min. vyrovnal a v poslední minutě vstřelil vítěznou branku.

SK Svinařov – SK Baník Libušín „B“ – 6:0 (4:0) – 15.10. 15:30.

Sestava: Nosákovec – Hejda (46. min. Tomášek), Sláma, Kopřiva, Pergl – Číž A., Říčka, Vavroch, Šmolík (65. min. Balúch) – Diaz Lucido, Šarocha

Rozhodčí: Říha

Diváků: 50

Mužstvo si zajelo pro debakl do sousedního Svinařova. Soupeř byl po všech směrech lepší, naší hráči se nedokázali vyrovnat s nerovným terénem. Fotbal některé viditelně nebavil a slovo sprint měli asi zakázané. Takto se nedá hrát fotbal ani ve III. třídě. Doufáme, že si z toho vezme mužstvo ponaučení a v dalších zápasech ukáže více bojovnosti a fotbalovosti.

SK Baník Libušín „B“ – SK Kamenné Žehrovice – 2:3 n.p. (1:2) – 8.10. 16:00.

Sestava: Nosákovec – Portužák O., Sláma, Pergl (70. min. Dvořák), Bejbl J. – Číž A. (78. min. Číž O.), Vavroch, Pucholt, Hejda (45. min. Kopřiva) – Diaz Lucido, Bejbl T.

Branky: Bejbl T. 2

Rozhodčí: Oubrecht

Diváků: 20

Utkání začali lépe hosté, kteří se dostali již v 8. min. do vedení 0:1. Ve 20. min. hosté zvýšili na 0:2 z pokutového kopu. Poté začali hrát i domácí a v 22. min. pěkně snížil Bejbl T. na 1:2. Druhý poločas se naše mužstvo snažilo o vyrovnání, což se jim povedlo v 53. min. opět Bejblem T.. I přes šance, zejména na naší straně, se již skóre neměnilo. Na PK prohrálo naše mužstvo a získalo tak pouze bod.

SK Baník Libušín „B“ –  FC Čechie Velká Dobrá „B“ – 3:1 (1:0)

Sestava: Nosákovec – Sláma, Říčka, Kopřiva, Bejbl J. (79.min. Dvořák) –Vavroch, Pucholt, Číž A. (75. min. Číž O.), Hejda – Diaz Lucido (63.min. Pergl), Volf

Branky: Říčka, Pucholt, Dvořák

Rozhodčí: Štětina

Diváků: 20

Ve 5.kole jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo z Velké Dobré a chtěli jsme navázat na tříbodový zisk z minulého kola. V prvním poločase jsme měli utkání pod kontrolou a dostali soupeře pod tlak, ze kterého jsme ale vytěžili jen jednu branku, ve 40.minutě se trefil Říčka. Druhá půle byla také převážně v naší režii, ale neproměňování šancí byla naše velká slabina, ze které nás vysvobodil gólem v 83.minutě na 2:0 Pucholt . V nervózním závěru utkání nejprve soupeř v 86.minutě snížil na 2:1, aby v 90.minutě upravil na 3:1 Dvořák.

Hřebeč „B“ – SK Baník Libušín „B“ – 3:2 (0:0) – 1.10. 16:00.

Sestava: Nosákovec – Portužák O. (75. min. Dvořá), Kopřiva, Sláma, Bejbl J. – Vavroch, Číž A. (84. min. Šmolík), Pucholt, Diaz Lucido (73. min. Číž O.) –  Bejbl T. (64. min. Pergl), Šarocha (10. min. Hejda)

Branky: Bejbl J. 2x

Rozhodčí: Ježek

Diváků: 50, ŽK: Pucholt, Bejbl T.

Byli jsme, viděli jsme, ale nezvítězili. První  poločas byli naši hráči lepší. Nic z toho však nevytěžili. Druhý poločas začal velmi špatně. Asi v desáté minutě přišla veliká minela jinak dobrého brankáře Nosákovce a 1-0 byl dar z nebe pro domácí Hřebeč. Bohužel tyto chyby jsou u našeho brankáře dost časté. Nemá jen však jen on, ale i jiní. Druhý poločas byla znát i špatná fyzička . Disciplína zadních řad zoufalá. Po vystřídání a hlavně po 3 brance v naší síti kluci přidali a hle šlo to. Bejbl J. vstřelil dvě branky v 84. min. a 90. min.. Bylo to 3-2 a tlak přerušil hvizdem rozhodčí, který na utkání nestačil a při závěrečné tlaku hostů utkání rychle ukončil. Ve Hřebči se nevyhrává.

Bratronice – SK Baník Libušín „B“ – 0:1 (0:0)

Sestava: Nosákovec – Hejda, Kopřiva, Špalek, Vavroch – Číž A.,Říčka, Felis, Šmolík (46. min. Pergl) –  Diaz Lucido (74. min. Balúch), Šarocha

Branky: Kopřiva

Rozhodčí: Laštovička

Diváků: 36, ŽK: Felis, Šarocha, Vavroch, Hejda, Kopřiva

Šlo o souboj dvou mužstev, která postoupila za IV. třídy, proto se velmi dobře znala. Zápas začal z naší strany poněkud nervózně, ale postupem času jsme získali územní převahu a ta vyústila v několik střel ze střední vzdálenosti. Soupeř hrozil z protiútoků a byl dost nebezpečný, nicméně poločas skončil 0:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili s ještě větším nasazením, ale naše snažení končilo před šestnáctkou soupeře. Ve velké příležitosti se ocitl v 69.minutě Vavroch, ale pálil vedle. V 85.minutě šel střídající O.Číž neohroženě do souboje z domácím brankářem a ten ho fauloval. Následoval volný přímý kop z 18 metrů, z kterého Kopřiva střelou přes zeď nedal domácímu brankáři šanci, 86.minuta 0:1. V závěru zápasu, kdy rozhodčí nastavil 6.minut jsme přežili obrovskou šanci domácích, jejich střelu zastavilo břevno. Pak už jsme mohli slavit.

SK Baník Libušín „B“ – SK Buštěhrad  – 0:2 (0:0) – 10.9. 17:00.

Sestava: Nosákovec – Sláma, Špalek (6. min.Číž A.) , Kopřiva, Bejbl J. – Portužák (66. min.Vavroch), Říčka (87. min. Dvořák), Felis, Volf (63. min. Diaz Lucido) – Pucholt (90. min. Balúch), Šarocha

Branky:

Rozhodčí: Kalík

Diváků: 50

Ve 3.kole jsme na domácím hřišti přivítali Buštěhrad, který hned od začátku začal udávat tempo hry a zatlačil nás před naší šestnáctku. V 5.minutě utkání se zranil Ondra Špalek a musel střídat, soupeř zvyšoval tlak, kterému jsme odolali a od 15.minuty se pomalu dostali do utkání. Začali jsme kombinovat a hra se vyrovnala. Poločas skončil 0:0. Vstup do toho druhého se nám povedl a aktivní hrou jsme se dostali i do šancí, z nichž tu největší spálil Pavel Šarocha, který tváří v tvář brankáři hostí neuspěl. Vzápětí se ukázalo, že pravidlo nedáš – dostaneš platí a hosté se dostali v 55.minutě do vedení po zaváhání našeho brankáře Davida Nosákovce. Opařeni z tohoto gólu jsme takřka vzápětí inkasovali druhý v 59.minutě a i když jsme byli po zbytek zápasu aktivnější, zkušený soupeř si už utkání pohlídal a dovedl do vítězného konce.

TJ Sokol Smečno – SK Baník Libušín „B“ – 7:1 (4:1) – 2.9. 17:00.

Sestava: Nosákovec –Sláma,  Kopřiva, Pergl (45. min. Dvořák), Portužák O. – Číž A., Pucholt (65. min. Číž O.), Felis, Šmolík  (45. min. Diaz Lucido) – Bejbl T., Šarocha

Branky: Bejbl T.

Rozhodčí: Hudera

Diváků: 50

Druhé mistrovské utkání jsme sehráli ve Smečně a po první domácí výhře jsme věřili v další dobrý výsledek. Bohužel se ukázalo, že jako nováček v soutěži se máme ještě co učit. Úvodní napadání domácího týmu vyústilo v první branku 5. min. 1:0, hned v 10. min. bylo však vyrovnáno, ve středu hřiště vybojovaný balon se rychle dostal do útočné fáze, kde se T. Bejbl nemýlil 1:1. První poločas byl poté herně vyrovnaný, ovšem naše 100% šance zůstaly nevyužity a soupeř ze svých neomylně trestal, ve 20, 26 a 43. min. to bylo již 4:1 pro domácí. Ve druhém poločase již domácí zápas dohráli ve své režii (branky do naší sítě padly v 50., 70. a 72. min.), přičemž jsme jim to naším odevzdaným výkonem velmi usnadnili.

SK Baník Libušín „B“ – Sparta Kladno – 2:1 (1:0) – 27.8. 17:00.

Sestava: Havelka –Sláma, Špalek, Kopřiva, Pergl (53. min. Bejbl J.) – Číž A. (81. min. Číž O.), Vavroch (76. min. Hejda), Felis (67. min. Diaz Lucido), Portužák O. (87. min. Dvořák) – Pucholt, Šarocha

Branky: Šarocha, Vavroch

Rozhodčí: Dvořák

Diváků: 20

Naše B mužstvo sehrálo první zápas v III. třídě proti mužstvu, které se loni pohybovalo v horních patrech tabulky. Naši hráči začali dobře. První poločas se odehrával od vápna k vápnu, bez větších brankových příležitostí. V 27. min, však jednu z mála šancí proměnil Šarocha ve vedoucí branku. Druhý poločas byl obrazem prvního, hra se přelévala ze strany na stranu. V 65. min. Vavroch střelou z dálky přehodil brankáře a zvýšil na 2:0. Hosté snížili v 80. min, vyrovnání však již naši hráči nedopustili a tak získáváme cenné tři body.