Sezóna 2018 – 2019

Komentáře k jednotlivým zápasům:

SK Baník Libušín B – Hřebeč B  3:0 (2:0)

Sestava : Hejduk – Soukup, Špalek, Dimov (77´Valenta),Portužák (´Číž O.), Bejbl J., Kopřiva „C“, Pucholt, Volf (59´Šarocha),            Neuman, Sejtarija

V 7.kole jsme přivítali tým ze Hřebče a vzhledem k vzájemné rivalitě chtěli zvítězit a udržet si neporazitelnost v soutěži. Od začátku se hrál svižný fotbal, který se musel líbit. Už v 11.mitutě vstřelil branku Neuman po akci Sejtariji 1:0. Ve 22.minutě si skvělým pohybem řekl o přihrávku Pucholt a po přiťuknutí Kopřivy to bylo 2:0. Tak skončil i poločas. V tom druhém jsme měli míč častěji na kopačkách a také trochu přitvrdili a obdrželi tři žluté, nicméně jsme Hřebči dali pocítit kdo je tu doma. V 70 minutě přišla pěkná akce, po které Sejtarija zabrnkal hostujícímu brankáři na „housle“ 3:0. Zbytek utkání jsme si už pohlídali a mohli slavit sedmou výhru v řadě.

Lhota B – SK Baník Libušín 2:5 (0:4)

Sestava : Hejduk – Dimov, Číž A. (66´Bejbl T st.), Soukup (76´Vavroch), Bejbl J.(89´Číž O.), Pucholt, Kopřiva „C“, Abrhám, Fujdiar (46´Valenta), Neuman, Bejbl T.

Náš tým nastoupil s pozice „lídra tabulky“ na hřišti Lhoty. V 1.poločase jsme předváděli výbornou kombinační hru a přidávali i branky. Ve 14.minutě po rychlé akci na jeden dotek zakončil Neuman 0:1. O deset minut později ze standardky, po nacvičeném signálu  Neuman zvýšil na 0:2. Domácí nestíhali zachytávat naše akce a tak jsme do poločasu přidali ještě 2 branky, když se ve 35.minutě trefil Tomáš Bejbl 0:3 a poločasové skóre uzavřel ve 40.minutě Honza Bejbl. Vstup do druhé půle se nám ovšem nevydařil, nechávali jsme domácím mnoho prostoru a ti to potrestali dvěma góly, v 60.minutě to bylo už jen 2:4. Hra se přelévala od branky k brance a uklidnění pro Libušín přinesl až v 85.minutě Pucholt, který upravil na konečné skóre 2:5. Baníček tak kráčí dál bez ztráty bodu.

SK Baník Libušín  B– Tuchlovice B 5:0 (4:0)

Sestava : Hejduk – Špalek,Dimov,A.Číž (73´T.Bejbl st.),Soukup (60´Valenta) –  J.Bejbl, Kopřiva „C“, Pucholt, Felis (46´Šarocha) –               T.Bejbl, Neuman

V 5.kole jsme na domácím hřišti přivítali rezervu Tuchlovic a očekával se těžký zápas. Naši borci motivováni postavením v tabulce vlétli na svého soupeře a už ve 2.minutě zápasu po rychlém přechodu do útoku vsítil branku T.Bejbl 1:0. V 9.minutě vysunul Kopřiva do samostatného úniku T.Bejbla a ten se opět nemýlil 2:0. Hosté jen s vypětím všech sil odolávali našemu tlaku, ale  ve 35.minutě kapitulovali potřetí, když se po pěkné kombinaci trefil Neuman 3:0. Ve 38.minutě zahráli hosté rukou ve vápně a z nařízené penalty vsítil T.Bejbl hattrick. Ve 2.poločase jsme hru kontrolovali a hostům skoro nic nedovolili. V 61.minutě upravil střídající Šarocha střelou na zadní tyč stav na 5:0. Za zmínku stojí velice pohledný fotbal z naší strany a také výkon střídajícího Petra Valenty, kterému je pouhých 15 let. Jen tak dál Baníčku…

SK Kačice – SK Baník Libušín ,,B“ 2:4 (0:1)

na reportáž z poslední utkání sezóny čekáme.

SK Baník Libušín B :SK Slovan Dubí 5:2