Nábor fotbalových nadějí a Fotbalová akademie v červenci a srpnu 2018

Chceš hrát za úspěšný fotbalový klub? Chceš týden v létě strávit jenom fotbalem? Tady jsi správně!

Chce si váš syn nebo dcera vyzkoušet fotbal? Přijďte jakékoli pondělí nebo středu v průběhu školního roku v pět hodin odpoledne  na fotbalové hřiště v Libušíně (nenechte se zmást plakátem níže, vaše děti přivítáme opravdu rádi kdykoli). Zažijte první trénink nanečisto a pak se rozhodněte. 

Ať už  vaše dítě hraje za Baník, anebo válí za jiný klub, máme pro něj Letní fotbalovou akademii.  Přihlášku najdete níže.

Již několik let se libušínskému fotbalu daří. „Á tým“ předvádí pohledný fotbal a někteří z jeho hráčů se zapojili o do rozvoje našich fotbalových nadějí. Dětem tak v Libušíně nabízíme kvalitní tréninky zaměřené na rozvoj fotbalových dovedností – někteří z trenérů jsou současní, či bývalí hráči futsalu, či sálové kopané na mezinárodní úrovni. Vedle klasických fotbalových tréninků děti absolvují rovněž  pravidelnou atletickou a kondiční přípravu.   A pokud by to někomu připadalo málo, pak mají děti (spolu s rodiči) možnost  účastnit se dvakrát ročně sportovního soustředění (prodloužený víkend).

Přihláška na Akademii ke stažení