Sestava:
Poráčanin – Hlavsa, Kolařík, Matoušek, Křenek (60. Žahour) –
Kopřiva L. (53. Homonický), Pucholt, Fujdiar, Maroušek,
Hrubý – Chlumský (88.Skalák)

Naše mužstvo zajíždělo na hřiště SK Lány, kterým se také nepovedl vstup do soutěže a v tabulce sousedili s naším mužstvem. Cíl byl jednoznačný – bodovat. Domácí začali zápas náporem a již ve 4. minutě se po nedorozumění v obraně dostali do šance. Z rohu malého vápna branku netrefili. V 6. minutě domácí Paluba hodil dlouhý aut na roh našeho malého vápna, domácí útočník obklopen čtyřmi našimi hráči hlavičkoval před branku, kde další zcela osamocený domácí hráč hlavičkoval do prázdné branky – 1:0. Zaspali jsme začátek a zbytečně inkasovali. Branka nás probudila a pomalu jsme se začali osmělovat. V 8. minutě unikl po levém křídle Maroušek, navedl si míč na vápno, ale jeho bomba domácí branku netrefila. Snažili jsme se kombinovat po zemi a ve 12. minutě se dostal k zakončení Fujdiar, jeho slabou střelu k tyči domácí brankář lapil. Ve 14. minutě se po pěkné kombinaci dostal ke střele na levé straně Křenek, jeho bombu vyrazil brankář na roh. Z následujícího rohu naběhl na přetažený centr Hrubý, jeho bomba netrefila branku. Ve 16. minutě se snažil Chlumský překvapit domácího gólmana, ale jeho střela ze 30 metrů skončila nad. V 18. minutě domácí pěknou kombinací vytvořili v našem vápně horké chvilky pro naši obranu, akci však vyřešili špatně. Ve 20. minutě Kopřiva unikl po pravé straně, přihrávkou na vápno našel Fujdiara, jeho střelu zablokovali obránci. K odraženému míči se dostal Chlumský, vystřelil a po teči obětavě bránících domácích jsme kopali pouze roh. Psala se 21. minuta kdy se domácí Putík po pěkné kombinaci dostal za vápnem ke střele. Na jeho bombu pod břevno vytasil Poráčanin ligový zákrok a skóre se neměnilo. Ve 23. minutě dostal rychlík Hlavsa do křídla míč od Fujdiara, postupoval zprava sám, jeho střela na bližší tyč však branku netrefila. Po půlhodině hry jsme měli další šanci. Fujdiar vysunul Kopřivu, ten postupoval zprava sám a jeho střela na bližší tyč netrefila branku. Z protiútoku domácí zahrozili a Křenek odvracel v nouzi na rohový kop. Po rohovém kopu osamocený domácí hráč na malém vápně hlavičkoval do náruče Poráčanina. Zanedlouho „povodil“ domácí Reichl naše hráče před vápnem a jeho střelu odvrátil na roh Pucholt. Ve 33. minutě si narazil aktivní Fujdiar míč s Chlumským, ale jeho střelu opět zblokovala domácí obrana. Míč se odrazil k Marouškovi a ten z 10 m netrefil branku. Ve 40. minutě dostal Chlumský přihrávku do volného prostoru, postupoval zcela sám na domácího brankáře, jeho střela po zemi skončila o centimetry vedle. Našich kombinace na polovině domácích již do půle žádné šance nepřinesly a na druhé straně domácí mohli zvýšit, kdy po narážečce trefil vybíhajícího Poráčanina domácí útočník a míč skončil v rohu. Poločasový výsledek 1:0 byl pro domácí lichotivý, neodpovídal celkovému poměru šancí. Do 2. půle jsme nastoupili aktivně s odhodláním zvrátit výsledek. Zlom v zápase se zrodil v 52. minutě. Pro míč, který mířil středem do našeho vápna si šel Poráčanin, jeho výkřik „mám“ neoslovil Kolaříka, který zády k brance zahrál „malou domů“ vedle našeho vybíhajícího gólmana a domácímu útočníkovi nezbylo nic jiného, než zvýšit do prázdné branky na 2:0. Naši hráči to nevzdali a v 56. minutě vystřelil Hrubý, domácí brankář míč vyrazil a Pucholtovi scházel krok k dorážce, kdy míč skončil v rohu po zákroku obránce. V 59. minutě se po kombinaci dostal míč k Fujdiarovi a ten z vápna vysoko přestřelil. Ve 62. minutě unikl po levé straně Maroušek, jeho centr před branku odvrátil „mohutný“ stoper domácích Paluba. Netrvalo dlouho a do šance po levé straně se dostal Hlavsa. Sám proti brankáři opět netrefil branku. Domácí se více soustředili na bránění výsledku a občas využívali dlouhé nákopy do naší otevřené obrany. V 65. minutě vnikl po pravé straně do našeho vápna domácí útočník, metr od brankové čáry byl zastaven nesmyslným skluzem Matouška a pískala se penalta. Míč si na puntík postavil domácí hráč Rus, směr jeho střely Poráčanin sice vystihl, ale na bombu do šibenice byl krátký – 3:0. Rus tak završil svůj hattrick. V 69. minutě Hrubý střílel z vápna, ale obránci opět střelu srazili na roh. Poslední naší šanci v 71. minutě po příhře Chlumského zazdil Maroušek, kdy postupoval sám na brankáře a netrefil branku. Školení z efektivity zakončení završil v 84. minutě domácí Petr, kdy technickou střelou z vápna pod šibenici stanovil konečný, pro nás krutý výsledek na 4:0. Je třeba tento zápas hodit rychle za hlavu a začít se připravovat na domácí těžký souboj s Braškovem.