Mladší žáci

Sezóna 2019/2020

I v letošním roce bude Baník reprezentovat tým mladších žáků. Většina kluků  si jí zahrála loni poprvé a tak věříme, že letos zúročí nabyté zkušenosti. Domácí zápasy hrajeme v sobotu od  10.15, proto neváhejte a choďte kluky podpořit.

Zlonice/Hrdlív – Libušín 4:0 (0:0)

Bojovné, tvrdé utkání. První poločas jsme zvládli dobře. Soupeř měl více ze hry, za hustého deště to bylo těžké, balon neposlouchal nikoho, ale obrana nám fungovala a Matěj v bráně pracoval dobře. Poločas skončil 0:0. V kabině jsme si řekli, že musíme dát první gól. Kdo dá gól ten ten zápas vyhraje. Bohužel hned od první minuty druhého poločasu jsme tvořili chybu za chybou. Tlak hostů narůstal spolu s tvrdostí v osobních soubojích. Bohužel v 35minutě jsme inkasovali poprvé. Ani po tomto varování jsme nezačali hrát lépe a stále tvořili více chyb. Ve 40minutě přišel další trest. Bohužel jeden z našich nejproduktivnějších hráčů Tomáš Rastaš si zapomněl doma kopačky 🤯🤯🤯, v teniskách na mokré trávě byl naprosto neškodný a nemohl se prosadit. V 50minutě byl stav 3:0 a 52minutě konečných 4:0. Dnes jsme se v podstatě nedostali před soupeřovu bránu. Bohužel. Tak snad příště…Baník Olé…

Libušín : Zákolany 0:3 (0:1)

Stehelčeves : Libušín 3:4 (2:3)

V sobotu 14. září mladší žáci odehráli těžké utkání plné tvrdých osobních soubojů, na těžkém terénu ve Stehelčevsi. V omezené sestavě s velkou marodkou jsme to zvládli. Nejprve otevřel skóre v 7.minutě Tomáš Rostaš, ve 12.minutě Pepa Sztojka a v 15.minutě znovu Tomáš. Trochu jsme soupeře zaskočili, ale ten to nehodlal vzdát a měl více ze hry. Po rychlém protiútoku soupeře jsme v 17.minutě faulovali v pokutovém území a spravedlivě byla nařízená penalta, kterou soupeř proměnil. To Stehelčeves povzbudilo a dokázali skórovat ještě ve 22.minutě na poločasových 2:3.

Po výměně stran se to byl tvrdý boj a dostali jsme se pod tlak. Krásně jsme využili brejkové situace ve 44.minutě kdy Vítek z pozice stopera vyjel na střed hřiště a poslal do úniku Jáchyma Muchu, ten tentokrát nezaváhal a trefil zařízení. Tlak domácích neustával a nervozita stoupala. V 54.minutě byl vyloučen Tomáš Rostaš ze hry za nesportovní chování vůči rozhodčímu a šel rovnou do kabin. Stehelčeves tlačila do poslední minuty, ještě v 56. dokázali vstřelit branku. Dál jsme to už vydřeli a nedovolili soupeři vyrovnat. Těžce vydřené 3 body nás potvrzují jako lídra tabulky. Díky všem!

Buštěhrad – Libušín 0:8 (0:4)

Ve středu 11.9. jsme odehráli další mistrák v Buštěhradě. Klukům se dařila kombinační hra a hráli zodpovědně i dozadu. Měli jsme výrazně více ze hra a Buštěhrad jsme k naší bráně nepustili. Skóre jsme otevřeli ve 4. minutě se k tyči trefil Tomáš Rostaš, v 7.minutě to konečně cinklo Jáchymovi Muchovi, v 17.minutě opět trefil Tomáš Rostaš a ve 29.minutě byla nařízena penalta po faulu na Jakuba Ježka, ten jí sám proměnil. Po poločase jsme nepolevili. Hned ve 32.minutě zakončil Dan Škrdlant po pěkné kombinaci, ve 39.minutě Pepa Sztojka, v 50.minutě znovu Tomáš Rostaš a v 58.minutě na konečných 0:8 upravil Lukáš Klíma. Díky všem za odvedený výkon.

Libušín – Slaný B 11:0 (2:0)

V sobotu 7. září jsme odehráli druhé domácí utkání letošní sezóny.Ze Slaného jsme měli respekt. I když Béčko, většinou je s posilou A týmu, to se ale tentokrát nepovedlo pro souběh zápasů. K zápasu jsme přistoupili odpovědně. Nepřálo nám počasí a občasné mrholení nám komplikovalo hru. Skóre jsme otevřeli až v 16.minutě, trefil se Jakub Ježek, ve 25.minutě Tomáš Rostaš. V kabině jsme kluky trochu povzbudili aby se nebáli a zatlačili. No a začal kolotoč. 33.minuta Jakub Ježek, 37.minuta Tomáš Rostaš, 40.minuta Marek Šimonovský, 42.minuta Viktor Ekart. To už soupeři trochu začali cukat nervy. Naše hra přinášela krásné akce jak sólové tak kombinace a padaly další góly. 48.minuta znovu Jakub Ježek, 50. A 51.minuta Tomáš Rostaš v 53.minutě Dan Škrdlant a na konečných 11:0 upravil v 58.minutě svým pátým gólem Tomáš Rostaš. Kluci to parádně oslavili a díky všem.