Nábor dětí

Chceš hrát za úspěšný fotbalový klub?  Tady jsi správně!

Chce si váš syn nebo dcera vyzkoušet fotbal? Přijďte jakékoli úterý nebo čtvrtek v průběhu školního roku v půl páté odpoledne  na fotbalové hřiště v Libušíně.  Zažijte první trénink nanečisto a pak se rozhodněte. 

Již několik let se libušínskému fotbalu daří. „Á tým“ předvádí pohledný fotbal a někteří z jeho hráčů se zapojili o do rozvoje našich fotbalových nadějí. Dětem tak v Libušíně nabízíme kvalitní tréninky zaměřené na rozvoj fotbalových dovedností – někteří z trenérů jsou současní, či bývalí hráči futsalu, či sálové kopané na mezinárodní úrovni. Vedle klasických fotbalových tréninků děti absolvují rovněž  pravidelnou atletickou a kondiční přípravu.  A pokud by to někomu připadalo málo, pak mají děti (spolu s rodiči) možnost  účastnit se dvakrát ročně sportovního soustředění (prodloužený víkend).

V roce 2018 Baník Libušín uspořádal první ročník Fotbalové akademie. V roce 2019 v této úspěšné akci pokračujeme. Letos proběhne od pondělí 19. srpna do pátku 23. srpna. Rodič děti přivádí ráno (cca 8 hodin) a na hřišti je vyzvedají odpoledne (16-16.30). Tréninky jsou vedeny erudovanýmí trenéry – aktivními sportovci. Strava (2 x svačina,  oběd) a pitný režim jsou zajištěny. Přihlášku si stahujte zde. A protože  zbývá ještě několik málo volných míst, je možné se stále přihlásit….až budeme vědět o  Akademii na rok 2020, napíše me to sem.