SK Baník Libušín : TJ Sokol Vraný 1:5

V posledním kole Libušín přivítal na svém hřišti tradičního soupeře z Vraného. Zápas byl přímým soubojem o 7. místo tabulky. Naše hra z počátku nebyla vůbec špatná a to hlavně po kombinační stránce, po které jsme se dostávali na soupeřovu polovinu. Bohužel nás trápila před finální fáze a tím pádem jsme neměli střely, kdy výjimkou byl pouze pokus Křenka z asi 25 metrů. Za individuální chyby v obraně jsme draze zaplatili. Po nedůrazném bránění v pokutovém území zahrál rukou Pucholt a kopala se penalta. 0:1. O chvíli později bylo ještě hůř a to přesně ve 27. minutě, kdy po lajně utekl Sirůček a prohrávali jsme již 0:2. Po poločase jsme chtěli zapas zlomit a snažit se ho alespoň zdramatizoval. Opak byl pravdou. Hrubou chybu v přechodové fázi udělal Jechumtál a soupeř šel sám na bránu. Sirůček opět proměnil a bylo to 0:3. I když jsme se začali do šancí dostávat pořádné zakončení z toho nebylo. V 64. minutě jsme se gólově prosadili, bohužel do špatné branky. Vysoký centr na zadní tyči odvracel Kolařík, bohužel tak nešťastně, že Poračaninovi nedal šanci. Když hosté v 74. minutě dokonali bůra, nebylo pochybu, že na svém hřišti budeme muset zkousnout největší porážku za dobu co jsme v B třídě. Kosmetickou úpravu výsledku provedl Křenek, když výborně zahraný rohový kop od Marouška uklidil do sítě hlavou. Prohra nás sice po zápase mrzela, ovšem ve výsledku jsme na jaře podali velmi slušné výkony a I.B třídu v Libušíně udrželi i přes to, že jsme museli dohánět několika bodový náskok z podzimu. Tímto bychom chtěli poděkovat celému oddílu, fanouškům, sponzorům a dalším zúčastněným za podporu a budeme se těšit na další ročník, ve kterém bychom rádi hráli o lepší umístění a třeba i o postup.