Těžká porážka na hřišti TJ Sokol Vraný: A tým odjíždí bez bodu po prohře 4:0

Sestava:Poračanin – Hlavsa, Veselý (16.Křenek) , Portužák O. (46.Felis),  Matoušek (82. Skalák)
Kolařík, Fujdiar, Pucholt, Maroušek, Hrubý (66. Kopřiva),  Chlumský (66.Žahour)

Naše první mužstvo zajíždělo na hřiště TJ Sokol Vraný s cílem bodovat. Střetla se dvě mužstva, kde domácí ze 3 domácích zápasů měli 0 bodů a naše mužstvo ze 3 venkovních zápasů také 0 bodů. Začátek byl ve znamení útočné hry domácích po jejich pravé straně, odkud chodily střílené přihrávky do našeho malého vápna. Na první si naběhl ve 3.minutě domácí kanonýr Kubík a ze dvou metrů trefil vybíhajícího brankáře Poráčanina, míč se odrazil na vápno a následnou dělovku vyhlavičkoval na roh Veselý. V 8. minutě se opět po pravé straně řítil na naši branku domácí útočník, jeho střela přes celou branku skončila naštěstí vedle. Ve 13.minutě jsme vyrobili na našem vápně nesmyslnou chybu v rozehrávce, Portužák byl faulován, píšťalka zůstala němá. Na pomoc přispěchal Pucholt, zalehl míč a byl odpískán přímý kop proti našemu mužstvu. Míč si postavil velezkušený kapitán Jaráb, obstřelil zeď, Poráčanin míč neudržel a dobíhající středopolař Fedrhanc dorazil do prázdné branky – 1:0. Při dalším obraném zákroku se zranil stoper Veselý a musel v 16.minutě střídat. Z nepovedeného začátku jsme se oklepali a kombinační hrou jsme se dostávali na polovinu soupeře. V 21.minutě po narážečce pronikal do vápna po levé straně Chlumský, byl sražen domácím brankářem a pískala se penalta. Na puntík si míč postavil Hrubý, ale jeho střela skončila na pravé tyči domácího brankáře. Tento okamžik nalil krev do žil domácích a opět po jejich pravé straně zahrozili v 26.minutě. Střílený centr uklidil za bezmocného Poráčanina osamocený domácí Havlena – 2:0. Ve 30. minutě nevyšel naší stopérské dvojici Matoušek – Portužák offside systém a domácí bomber Kubík běžel zleva sám na Poráčanina. Přesvědčil všechny diváky, že zakončit umí a chytrou střelou nad padajícího Poráčanina zvýšil na 3:0. Toto si opět z levé strany zopakoval v 38.minutě, ale Poráčanin vytasil skvělý zákrok a skóre se neměnilo. Ve 42.minutě měl možnost snížit Křenek. Střela Marouška se odrazila od tyče zpět před branku a Křenek z 12 metrů netrefil branku. Poločas skončil pro nás hrozivým skóre 3:0, hra se nedařila nikomu a čekalo se, zda budeme mít sílu na korigování výsledku. Do druhého poločasu jsme vstoupili s novým složením obrany a dočkali jsme se brzy fatální chyby Matouška. Domácí hráč postupoval sám na Poráčanina a ten zachránil včasným vyběhnutím. V 52.minutě opět po nedorozumění stoperské dvojice Matoušek – Kolařík postupoval domácí hráč sám na naši branku. Při pokus o přehození Poráčanina skončil míč na jeho obličeji a skóre se neměnilo. V 60.minutě jsme se dostali na dostřel domácí branky, ale střela Fujdiara trefila jen Křenka. Domácí, hájící náskok tří branek nikam nespěchali, kombinovali a náš tým se bránil. V 77.minutě opět po chybě v rozehrávce jsme hasili domácí šanci před vápnem faulem. K míči se opět postavil domácí kapitán Jaráb. Jeho střela přes zeď mířila do pravé Poráčaninovy šibenice, ten vytasil ligový zákrok a rozesmutněl domácí fanoušky. V 78.minutě měl na kopačce snížení Křenek, jeho střela ze tří metrů trefila domácího brankáře a odražený míč mohl uklidit ze dvou kroků do branky Maroušek, ale jeho bomba trefila na brankové čáře pouze nohu obránce. Odpískaná penalta v 82.minutě pro domácí po zákroku Matouška byla poslední ranou, která rozpoutala emoce v našich řadách. Poráčanin si na míč sáhl, ale prudkou střelu k tyči nedokázal vyrazit – 4:0. Podtrženo a sečteno: naše venkovní výkony jsou na hony vzdálené těm domácím. Neplnění zadaných úkolů a obrovské množství individuálních chyb sráží tým dolů. Vůle po vítězství, bojovnost, ochota „vyždímat“ se na hřišti a pomoci kamarádovi v těžkostech, to jsou cizí slova. Čeká nás velice těžký sobotní domácí zápas proti kvalitnímu týmu Velké Dobré. Nezbývá nám nic jiného, než se dobře připravit, bojovat, dát do toho srdce a bodovat